Firma Smart Distribution s.r.o.

Budujeme vzťahy

Smart Distribution – Sme viac ako elektronika ...

Naše motto presne odráža hodnoty, ktoré reprezentujeme. Nevenujeme sa len tradičnému obchodu. Budujeme vzťahy, ktoré zakladáme na dôvere, dynamike a efektívnych riešeniach.

Smart Distribution s.r.o. je globálna spoločnosť. Od začiatku sa zaoberáme exportom, importom, skladovaním a distribúciou značkovej elektrotechniky a domácich spotrebičov.

Najviac nás vystihuje flexibilita. Každú spoluprácu prispôsobíme potrebám klienta. Náš lokálny sklad v Komárne je blízko diaľnic, preto dodávame elektroniku rýchlo a bezpečne do celej Európy.

V každej krajine Európskej únie spolupracujeme s medzinárodnými logistickými firmami a skladmi. Máme výborné vzťahy s pestrou sieťou distribútorov aj výrobcov.

Kto sú naši partneri? Obchodníci, veľkoobchody, nezávislí predajcovia, e-shopy či obchodné reťazce.

Považujú nás za dôveryhodnú spoločnosť

Aj vďaka stabilnému kapitálového zázemiu. Ale hlavne preto, že svoje sľuby plníme za každých okolností. Sľubujeme zodpovedne. Iba to, čo naozaj dodržíme.

Staňme sa partnermi

Prečo si vybrať nás?

Vďaka jedinečnému know-how a bohatým skúsenostiam nájdeme efektívne riešenie vašich požiadaviek. Kladieme dôraz na to, aby spolupráca vyhovovala obom stranám. Garantujeme rýchlosť dodania tovaru. Našou silnou stránkou je aj rýchle rozhodovanie sa a pohotová výmena informácií.

Aké je naše poslanie?

Naším poslaním nie je len nakupovať a predávať elektrotechniku. Každú dohodu s klientom obohatíme o pridanú hodnotu. Budujeme dlhodobé vzťahy s partnermi a plníme sľuby. V tom sme nikdy nezlyhali. Dokazujú to naše výsledky. Nemáme nespokojných klientov ani dodávateľov.

Čo robíme?

Našou doménou je export, import a distribúcia bielej a čiernej elektrotechniky. Intenzívne komunikujeme s dovozcami a máme prehľad o súčasných trendoch. Denne aktualizujeme informácie o tovare a skladových zásobách. Najviac klientov máme v Európskej únii, ale exportujeme aj mimo EÚ.

Naši partneri

Výborné vzťahy